sobota, 13 lipca 2013

Pozlotowo.

Od spotkanie u Kitki w którym uczestniczyłam upłynął już ponad miesiąc, a ja dopiero teraz dokończyłam i mogę pokazać moje prace. Dziewczyny potworzyły piękne konewki - ja tylko się przyglądałam (moja nadal czeka aż do niej dojrzeję). Na pewno wszyscy widzieli bo "wysypały" się na blogach w ilościach hurtowych. Dla mnie ważne było to, że mogłam się spotkać, porozmawiać, pobyć - za co bardzo dziękuję organizatorce i uczestniczkom.
Żeby nie było, że obijałam się totalnie to kilka drobiazgów zlotowych:
Pudełko z motywem motyla - każda z nas coś z tą serwetką popełniła.
Drugą warstwę serwetki wykorzystałam na serduszku - kleiłam bezpośrednio na surową sklejkę.A na drugiej stronie serducha próbowałam wcierania. Serducho teraz stanowi komplet z moją (pokazywaną już) komodą.
Reszta następnym razem.
Issa

7 komentarzy:

 1. Śliczna herbaciarka:)))Fajne są takie spotkania z Wami:)))szkoda ,że się nie udało:))może następnym razem:)))pozdrawiam cieplutko:)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne prace , a komoda rewelacja , pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Rewelacja. Issa cudne jest

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne pudełko z pięknym szablonem. A serducho pasuje do całości modelowo.
  Bożenas! A mały zlocik Cię interesuje? Organizuję takowy w piątek na pszczyńskim rynku. Zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Obijać to się nie obijałaś, tylko jak mróweczka pracowałaś przy szablonach na swoich i cudzych pracach :) Wykorzystania drugiej strony serwetki z motylem jeszcze nie widziałam, aczkolwiek także sobie odłożyłam na zaś, i wyszło pięknie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ta serwetka z motylem jest przeurocza, szkoda, że nie mam takiej w swoich zborach, ale kiedyś ją dopadnę i odgapię szkatułkę, bo śliczna!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...